Doyio Blaze Micro Craw

Share Button

Když jsem dostal na testování tuto nástrahu se slovy je to absolutní pecka na okouny, byl jsem k této nástraze trochu skeptický. Každý přeci jen máme svoje favority, na které nám to vychází a nic je nepřekoná. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem nástrahu nasadil, by se ani nedalo popsat. Chvilku mi trvalo, než jsem si ji osvojil a naučil vodit, ale co přišlo potom, byl absolutní nářez. Dokonce to překonalo i mou top nástrahu, což se ještě žádné jiné nepodařilo.

rak

Geniální na tomto ráčkovi je, že klepítka mají uvnitř vzduchovou bublinu, takže se ráček lehce nadnáší a na dně stojí. Ideální prezentace nástrahy, protože ryba ji může sebrat ze dna bez jakéhokoliv problému i v horším profilu dna. Sám tuto nástrahu vodím v kombinaci s Čeburaškou, která ještě více umocní pohyb a hlavně na dně nechá nástraze volný prostor k pohybu a nástraha se může na dně krásně postavit.

IMG-20150914-WA0004

Abych si potvrdil, že se nejednalo o náhodu, ale je to opravdu o nástraze, vyrazil jsem s ní k vodě samozřejmě víckrát, a vždy se opakoval ten samý scénář.

Dnes už bez této nástrahy k vodě nevycházím, obzvláště když si chci zachytat okouny. Co mě dále překvapilo je, jak malá ztrátovost ryb z háčku je. Ryby ji přijímají s absolutní důvěrou a hlavně ji dobírají, pokud to netrefí správně. Nástraha je z výroby nadipovaná příchutí a vůní a materiál je velmi jemný. I přes to, jak jemný materiál je, jejich ztrátovost kvůli poničení roztrháním vás mile překvapí.

IMG-20150831-WA0006

Není výjimkou na jednu nástrahu vytáhnout přes 30 ryb bez toho aby ji ryba ukousla klepítko, nebo i jiným způsobem poničila. Za mě se jedná o absolutní pecku a mohu ji s klidným svědomím vřele doporučit.

Za Iron Claw Fans Karel Hrubín